Детально про процедуру запису на співбесіду щодо Карти Поляка у Львові через систему e-consulat

Нижченаписане потрібне лише для запису у Львові.

У м.Луцьк p 10.10.2017 запис проходить електронною і звичайною поштою. Читайте на сайті консульства.

У м.Київ з 04.12.2017 запис проходить електронною і звичайною поштою. Читайте на сайті консульства.

Увага! Починаючи з 4 серпня 2017 року, завдяки старанням Консульства у Києві і Львові, став моживий безпроблемний запис на співбесіди у м. Львові і Києві. Тому не платіть посередникам – записуйтесь самі. Про дати консульство повідомляє на сайті.

Для того щоб попасти на спiвбесiду до Консула треба зареєструватись.

Що для запису треба? Для початку заходимо на сайт https://www.e-konsulat.gov.pl/ Потiм обов’язково вибираємо мову – Polska

Вибираємо Україна- своє мiсто. Я буду робити на прикладi Києва (тепер в Києві запис інший але приклад залишу).

злiва вибираємо Karta Polaka:     

Вводимо код захисту вiд робота (виконуємо математичну дію) і вводимо весь “105”:

В 99% випадкiв ми бачимо наступу фразу “Brak terminow do dnia …….”. Це значить що зараз зареєструватись не можна. Нема вiльних дат. Але зареєструватись можна, система наступна: Певного дня i часу Я вже писав – консульство Львова зараз пише дату і приблизний час коли в систему видаються вiльнi дати. Цi дати поступово розбирають.

Якщо Вам пощастило то Ви не бачите напису “Brak terminow do dnia …….” а замiсть нього – поле вибору дати. Якщо таке сталось – вибирайте дату – i знизу з’явиться ще й час. Треба відразу вибрати i час. Якщо не встигли – знову з”явиться напис “brak terminu..”. Якщо це сталось – НiЧОГО СТРАШНОГО – бiгом йдiть назад i знову вводьте код, дата ще може бути доступна

Якщо Вам вдалось вибрати i ДАТУ i ЧАС тодi треба заповнити от таку анкету (формуляр), як справа на малюнку. Скiльки часу дається на заповнення анкети не знаю – точно хвилин 30 є, а може й бiльше. Чому акцентую увагу на швидкому виборi дати й часу?

Справа в тому – поки Ви вибираєте дату або час – за Вами нiчого ще не резервується. Якщо одночасно з Вами хтось вибрав той же час – одному з людей прийде повiдомлення “brak terminu”. Але якщо Ви вибрали i дату i час i Вам на екранi з’явилась анкета – за Вами вже ця дата i час зарезервована але лише на якийсь недовгий час (щоб заповнити анкету).

Тому коли Ви побачили анкету – можна не поспiшати, але й не можна надовго затримуватись. Пiсля заповнення анкети натискаємо (dalej), записуємо собi код який дадуть, потiм – друк. зазвичай просто дозволяє зберегти на диск в форматi PDF

Формування цього документу який готовий для друку – це значить що Ви записались на карту.

Хоча й кажуть що не обовязково йти з друкованим пiдтвердженням, але краще роздрукуйте – на входi до консульства питань нi в кого не виникне взагалi.

Виникли питання? Почитайте про них в меню вище, або звертайтесь до нашої дружньої групи: https://www.facebook.com/groups/infoKP/

Удачi.

(З середини жовтня 2018 року нижче можете не читати, але залишаю бо може знову згодиться, зараз в день запису нема проблем в день викидання записатись) У Львові знову маємо проблеми з реєстрацією, тому пробую описати основний момент.

Все нижчеописане – результат річного спостереження за записами.

Найголовніше – зловити час коли почнуть з”являтись на сайті дати. До цього моменту в системі буде “brak terminów do” або пустої дати або до певної дати і не міняється. В момент коли в систему додаються нові дати – або ви їх побачите, або почне мінятись дата після “до”. ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ ГОДИНУ ХВИЛИНУ  коли це відбулось!

Тепер що відбувається (на мою думку, і це підверджується поки).

 1. з’являються дати.
 2. боти дати і час швидко розбирають.
 3. тому дата швико закрита для вибору.
 4. навіть якщо Ви вибрали дату – треба швидко вибрати час. Якщо навіть вибрали – може буде відповідь “недоступна”, або бути зразу сіра і нема часу. Значить Ви не встигли.
 5. Львів ввів блокування (з одного комп”ютера 1-2 анкети не більше можна записати) і тому коли боти вигрібають дати час – через деякий період і вони вже не можуть записати анкету. Тому дата відпускається в систему.
 6. Відпущені дати і час не доступні відразу, вони з’являються орієнтовно через 20 хвилин. тому я вище писав – треба мати час коли це з’явилось вперше.
 7. Для прикладу – консульство видало дати на 2 тижні, дата понеділку була вільна скажімо в 9:40, вівторку в 9:41… і т.д… це значить що якщо дати викинуться в систему то вони будуть в 10:00-10:01 орієнтовно і це буде повторюватись кожні 20 хвилин. От тільки таким чином і вдається зараз записатись людям. Але треба бути впертим.
 8. Є ще одна проблема – якщо дуже часто вводити коди захисту – то, нажаль, система заблокує і Вас. Якщо це сталось – Вам треба змінити свою IP адресу і почитстити кеш і Cookies (почитайте в інтернеті як це робиться). Для зміни IP адреси треба скористуватись якимось VPN  клієнтом, або налаштувати це в OPERA

Я сподіваюсь що вищенаписане комусь допоможе. Ну і приклади 25.05.2018 нижче

Поділитись:

Коментарі 13

 • Дякую Романе, я скористалася Вашим блогом, а мову вчила тут: https://www.imclasses.com/, бо не володіла зовсім. Серйозна школа польської мови онлайн. Раджу усім

 • imclasses і мусять бути серйозними, в них же проводяться державні екзамени з мови ОФІЦІЙНІ.

 • Доброго дня! Вдалось записаться на спiвбесiду, Але не за пропискою (Вiнницький округ), а у Киэвi. У Киэвi працювала з 2003 до 2015 року, потiм вже нiде не працювала. Ранiше була Киïвська прописка, Але пiзнiше прийшлося змiнити. У Киэвi э наше з чоловiком спiльне житло (2 квартири). Все наше життя пов’язане з Киэвом, але боюся, що мене можуть не прийняти у консульствi, бо не маю прописки чи справки з мiсця роботи. На якому етапi у мене попросять показати пiдстави, чому я звертаюсь саме в цей округ?

  • Але ж Ви живете в Києві? договору оренди житла теж нема? Якось довести чому в Києві мусите.

   • Так, живу i маю власне житло. Право власнлстi на це житло у чоловiка, Але ми в законному шлюбi, виховуэмо маленьку дитину.

 • Добрий вечір, прийшла із консульства відповідь на запис на розмову з консулом. Зустріч назначили на 02,01,2018 р. В переліку документів – документи про національність , про громадянство не написано. Чи входить новий закон в дію з 1 січня, і де можна прослідкувати чи підписаний і опублікований Закон. Дякую.

  • Доброго дня. Закон ще не підписано і не опубліковано. Шанси дуже великі що увійде в дію до 2018 року але невідомо поки. Ви я так розумію в Луцьку записувались? Бо Київ ще на грудень поки людей пише. Маєте фейсбук? Заходьте до нас у групу – як тільки є якісь новини у фейсбук – стараюсь відразу про цей закон писати. Я б рекомендував Вам спробувати зробити наступне – напишіть лист на консульство (не тільки на ту адресу, на сайті є в контактах адреса куди писати питання щодо КП) щоб Вам перенесли співбесіду якщо це можливо на грудень.

 • Дякую. Я підписана у вашій групі на фейсбуці , також відслідковую на цьому сайті. Голова товариства польської культури і мови говорив що від Різдва до Нового року вони приймати не будуть. Дуже шкода , якщо не встигнемо.

 • […] Львів зараз бореться з ботами тому треба мати терпіння в дню коли викладають дати. Детально тут: Запис у Львів […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *