Як записуватись на співбесіду щодо Карти Поляка у різних містах.

Запис на Карту Поляка у Києві, Львові, Луцьку, Вінниці, Харкові, Одесі. У цих всіх містах є консульства, які обслуговують бажаючих отримати КП по декількох областях.

Так які області приймає яке консульство?

Процедура запису.

  • Київ. з 4 грудня 2017 записи або за поштою Укрпошта або просто електронною поштою Подробиці тут: http://www.kijow.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne_i_wizowe/karta_polaka/zapisy/.Обслуговуються області: Київська, Кіровоградська, Чернігівська, Черкаська.
  • Львів. Лише електронний запис тут: Посилання на запис у Львові на співбесіду по КП. Консульство попереджає про дату і орієнтовний час коли з’являються нові дати. Обслуговуються області: Львівська, Івано-франківська, Закарпатська. Додаю свіжу інформацію. Схоже що на Львів зараз переключились всі боти які записували Київ і Луцьк. Тому з лютого-березня досі (кінець червня 2018) маємо серйозну проблему з реєстрацією у Львові. Треба сидіти і ловити ці дати кожні 20 хвилин.
  • Луцьк. Лише через пошту, або електронну або навіть Укрпоштою. Посилання на подробиці про запис в Луцьку на співбесіду щодо КП. Обслуговуються області: Волинська, Рівненська, Тернопільська.
  • Вінниця. Запис лише по телефону. Посилання на інформацію як записуватись у Вінниці. Обслуговуються області:  Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Чернівецька. Запис за відгуками людей неможливий – лише через посередників. Лист у Вінницю написано з запитом чи планують змінити систему. Чекаємо чи буде відповідь. Хоча є рекомендація в групі від людини яка записалась сама.

    Не опускайте руки-телефонуйте. На київстарі є зручна послуга -30 хвилин на міські номери за 10 гр. Сама, поки не дізналася, то 300 гр витратила. Телефонуйте на всі номери по черзі. Зі мною здавав хлопчина, що дозвонився на 411-поставив на автодозвін і у нього вийшло, причому з першого ж дня, близько 10 години. Дозвонитися реально, хоча на це у мене було витрачено півроку. Але можливо. Успіхів.

    І ще одна людина фотографією показала як записуватись у Вінницю. Якщо раптом це прочитає хтось хто працює в консульстві – ну не соромно так над людьми знущатись?

  • Харків. Запис лише по телефону. Посилання на сторінку де вказано телефон і умови для запису в Харкові.Обслуговує області: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська, Запорізька. З інформації людини яка записувалась 31 жовтня – жодних проблем. Додзвонились з 1 разу і записались на співбесіду через тиждень.
  • Одеса. Запис по телефону, телефон і коли записуватись можна на сторінці консульства. Обслуговуються області: Одеська, Херсонська, Миколаївська, АР Крим. Дозвонитись не проблема, зараз кажуть що призначають співбесіди за 1-2 тижні, але для історії – в 2016 році після запису по телефону співбесіду призначали аж через 8-10 місяців!

Запрошую прочитати інші розділи на сайті і приєднуватись до групи у Фейсбук, дякуючи якій ми тут і маємо реальну інформацію: https://www.facebook.com/groups/infoKP/

Поділитись:

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *