Коротко про запис у групу для здачі на сертифікат.

Вирішили здати на сертифікат? Тоді трохи інформації.

Сертифікаційні екзамени проводяться три рази на рік: навесні, влітку і восени. В 2017 році я хотів записатись на здачу на червень, але за півтора місяця місць не було ні в Луцьку, ні в Миколаєві. Тому якщо плануєте – потрібно думати про екзамен заздалегідь.

З чого почати? З того що зробити ось цю сторінку основною в своїх закладках: http://certyfikatpolski.pl/ . Це є офіційна сторінка. І по правій стороні оновлюється колонка, ящко є новини. Найменше народу записується на осінь, бо в основному на екзамен планують здавати майбутні студенти і, зазвичай, вони не готові ще восени.


Восени 2017, наприклад, замість трьох екзамен проводиться лише в одному місці – в Миколаєві. Ось я зараз планую здавати 18-19 листопада. А влітку і навесні були ще Луцьк і Стрий. Здавати можна не лише в Україіні, але не хочеться на екзамен далеко їхати. Для запису я слідкував за сайтом і десь у кінці липня вже була новина про те що в листопаді буде екзаменаційна сесія (обведено червоним). Пункт над цим обведеним з’явився в вересні. Якщо на рахунок Миколаєва то можу розповісти – просто в пошту або вайбер я вислав свої дані, мені в вересні прислали картку на яку перерахувати 140 євро за екзамен, і через декілька днів вони вже самі і заплатили і зареєстрували мене (я отримав e-mail про реєстрацію з адреси buwiwm-wnioski@opi.org.pl.

От і все. Ближче до дня екзамену мені скажуть точний час екзаменів. Екзамен проходить два дні. Перший день зранку письмове завдання, другий день усний екзамен. У випадку, якщо я проходжу екзамен то ще за сертифікат треба буде доплатити 20 євро.

Про те як проходить екзамен вже напишу після 18 листопада 🙂

 

 

 

 

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *