Запис на Карту Поляка Київ безкоштовно, самостійно. Коротко з історії створення групи.

Текст нижче залишаю для історії!:

 


Наша група створилась в лютому 2017 для того щоб допомагати один одному реєструватись на спывбесіду з консулом без посередників. В лютому-березні хоч і нелегко але процес йшов, найбільше людей було зареєстровано 14 лютого 2017 року. Тобто всі хто хотів!

Але орієнтовно з квітня-травня місяця в Києві стало неможливим зареєструватись на розмову щодо Карти Поляка, шанси без посередників стали майже нульовими. Сервер під час викидання дат зависав, люди були у розпачі.

З групи писали кілька листів і десь в травні на листи в яких люди почали просити допомоги консульство почало давати відповідь. Було записано кілька дорослих і майже всім хто просив прийти подати документи на дітей консульство давало дати. Але дорослим дати не давались так як дітям.

І в червні-липні 2017 року було написано кільки листів з описами що відбувається не лише на консульство, а і на МЗС, і останній величезний лист в групі ми вирішили віртуально підписати. Як це? Під листом ми зібрали дані всіх людей – адреси, телефони, ПІБ і результат таки маємо!.

Починаючи з 4 серпня 2017 року, вперше вдалось людям самостійно реєструватись.  Не впевнений, чи ці листи зіграли ключову роль, чи ні, але факт є фактом – у відповідь на останній лист нами було отримано лист від Генерального Консула з цікавою припискою у кінці – “спробуйте цієї п’ятниці записатись, про те як пройшло прошу Вас дати зворотню відповідь” (не дослівно але десь так, не маємо права публікувати переписку з Консульством).

І тієї п’ятниці зміни відбулись!

Почалось з того що о 9:00 на сайті змінилась дата на 1 день. І о 12:03 з’явились дати, але зловити їх не міг ніхто. Коли ж оновлювали сторінку, то бачили, що дати з’являються знову і знову! Але, враховуючи лист від консула, люди сиділи до ночі! Орієнтовно о 22:50 АБСОЛЮТНО ВСІ ДАТИ стали доступними на вибір. Записувались люди 3 доби! з вечора п’ятниці і навіть ще зранку в понеділок! Про це можна також почитати в групі у історії. Нижче тут буде посилання (ці новини у фейсбуку можуть бачити лише члени групи), де в коментарях видно як все відбувалось 4 серпня.

Заздалегідь консульства поччали писати  про майбутні вільні дати, але бувають помилки (наприклад у Львові написали 12 вересня замість жовтня, а у Києві 20 жовтня – але дат не було).
На даний момент ми чекаємо на чергові  дати 27 жовтня після 12:00.
Єдиний момент: по Києву схоже досі боти пробують, але сервер не дозволяє їм записати анкети. Коли 6 жовтня десь о 15:00 були дати, не вдавалось їх зловити, але десь о 17:10 схоже боти відключились і спокійно дати були доступні аж 2 дні!
Якщо хочете бути в курсі подій і поспілкуватись з тими хто чекає запису, хто вже пройшов співбесіду чи навіть отримав Карту Поляка або Сталий побит по КП – приєднуйтесь до нашої групи у Фейсбук.

https://www.facebook.com/groups/infoKP/

Якщо вирішите додатись до групи – дайте відповідь на два питання які будуть задані в момент посилання запиту. Це такий варіант, хоч і простий, захисту від ботів і заодно перевірка, чи уважно читаєте? 🙂 А ті хто вже є членами групи, то можете почитати, та й для історії цікаво 2 посилання:

 

Про те як записуватись (раптом хтось боїться що сам не справиться) – дивіться статтю на цьому ж сайті – Детально про процедуру запису на співбесіду щодо Карти Поляка через систему e-consulat

Для прикладу можете подивитись як можна було записатись 8 вересня 2017 року. Вільно і без проблем.

 

В подяку за такий подарунок люди які пройшли співбесіди в серпні-вересні подарували в консульство календарик зі своїми фото і польськими місцями Києва.

І про всяк випадок посилання на записи на сторінках e-konsulat (не забудьте змінити мову на Polski):

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *