Зелена карта в Польщі.

Все дуже просто, якщо у Вас закінчилась страховка “зелена карта” то у Польщі її купити можна. І не треба мучитись. Треба просто знати як вона називається. І дякуючи Валентину знаємо тепер як, шукайте в гугл:

“ubezpieczenie graniczne”

І от штрафи за відсутність страховки (в залежності скільки прострочили:

І приклад страховки. 110 злотих, знову ПЗУ на місяць

 

Якщо ж раніше відомо що їздити треба часто, то можна купити просто річну страховку в Україні. Для прикладу якщо постійно страхуватись в ПЗУ, то страховку можна купити на рік за 5500 грн, при її ціні 6400. Страховка вже була і в ДТП зі слів власника полісу, і все ок.

 

Якщо ж треба застрахуватись на короткий термін – страховка в Україні обійдеться не менше 600 грн на 14 днів, я сам же купую страховку на кордоні з Польщею. Устилуг- страховку можна купити як тільки переїхали міст.  Краковець – полякам сказати що треба страховку купити, після оформлення поставлять Вас в сторону і покажуть де її купити. Вартість так само як вищеописано перший варіант, станом на травень 2018 року – 110 злотих на місяць. Страховка на всю Європу.

Поділитись:

Коментарі 3

  • На який термін можна купити зелену карту і які ціни взагальності від терміну місяць,пів року чи рік?

    • Не підкажу. Але мінімальний – місяць. Чим більше тим має бути дешевше – уточнюйте. Але врахуйте – якщо більше ніж пів року перебуваєте у Польщі то треба змінити права, бо вже є випадки – страхова відмовляє у виплатах, якщо права не замінені ( по закону треба міняти)

      • Добрий вечір. А якщо зелена карта закінчилась в Латвії і потрібно пересікати кордон з Білорусією?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *