Краків, липень 2018, подача на сталий побит.

Привіт учасникам групи! (https://www.facebook.com/groups/infoKP/)Вчора подався в Кракові на ПС по КП. Як обіцяв, спробую все детально описати. Реєструвався через ел.пошту info.opt@muv.pl
Прийшла відповідь, що записаний я на 26.07 на 8.45. Заправив машину і вйо! Прибув на місце призначення десь 7.15 за місцевим часом. Вже було близько 20 людей перед входом, але охорона не пускає, каже чекати до 8.00. Потім всі зайшли в середину, дівчина при вході біля апарату реєстрації питала у якій я справі прибув. Кажу, що подаю на ПС. Таким, як я, потрібно подавати заяву на другому поверсі, кімната 103. Так що, цю велику чергу я оминув. При вході до кімнати 103 інша дівчина питає прізвище і на яку годину записаний. Далі звірила у своїх паперах, підтвердила мій запис. Дуже важливо прийти на свою годину. Сам чув, як якісь люди не могли зареєструватися, хотіли подати попри чергу, але їм відмовили, всі години розписані. Хіба чекати аж до 15 год., може потім приймуть. Але чи прийняли, того вже не знаю. Запросили на подачу десь 8.50. Приймав молодий дуже приємний хлопець. Тепер що потрібно:
1. Заповнений вньосек з фото
2. Ще один вньосек без фото
3. +3 фото окремо
4. Дві копії КП
5. Копія закордонного паспорта, навіть пустих сторінок
6. Ще одна копія першої сторінки закордонного
7. Здав відбитки пальців.

Хоч я мав ще своє свідоцтво про народження, свідоцтво мого батька, де пише, що мій дід поляк, інд. номер нічого того не було потрібно.
Проплату 50 злотих краще заплатити не зараз, а коли буду забирати децизію.
Заяву набирав на компі, хлопчина ручкою лише виправив дату подачі і все. В паспорті ніякого штампу не ставив, так він мені порадив. У вньоску вказав адрес свого друга у Польщі, на який прийде лист з децизією. Орієнтовно до 4-х місяців. Ще підписав деякі папірці, зразок підпису і все. Не питали ні про приписку, ні про те, чи працюю, ні песеля. І що важливо, не потрібно здавати екзамен, як на КП. Гарно подякував і пішов з дружиною на шпацер по Кракові. Тепер залишається тільки чекати на рішення, сподіваюся на позитине.
Можливо, моя розповідь комусь допоможе, буду радий 😀

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *