Краків. Отримання польського свідоцтва про народження.

Для початку – навіщо це потрібно? При подачі на громадянство обов’язково до комплекту документів долучити свідоцтво про народження, видане ужендом стану цивільнего.

І тепер Краків. Подача в вересні 2018 року. Як виявилось Краків і тут все робить доволі спрощено! Щоб не придумувати і не описувати, просто процитую людину з нашої групи(https://www.facebook.com/groups/infoKP/), Ірину https://www.facebook.com/irysja.fresita:

Так от, потрібно оригінал свідоцтва та його переклад присяжний на польську мову. Оригінал свідоцтва забирають і вже не повертають. Також при собі мати паспорт чи карту побуту то просто на неї дивляться. Заповнений вньосек. Оплата в касі 50 злотих і чекати місяць часу. Можна особисто забрати а можна щоб на почту прислати рекомендованим листом.

Єдине, в мене був переклад свідоцтва але не були перекладені всі радянські печатки, то мене завернули щоб необхідні печатки доробила переклад. 

Я так розумію можна схитрити і здати дублікат і його переклад… але я мала переклад вже оригіналу то мусила оригінал віддати…хоч і зробила собі дублікат про всяк випадок в Україні… сказали здавати те свідоцтво про народження з якого зроблений присяжний переклад.
Правда ще розказували мені за таку штуку як доповнення свідоцтва…власне в свідоцтві буде тільки імя тата і мами а щоб були прізвища то потрібно їх переклади також і про одруження переклад робити але чомусь сказали це необов’язково і якщо з часом треба буде то можна буде доповнити. Не знаю для чого потрібне таке доповнення і чи воно потім грає важливу роль….
Маю тут ще книжечку інструкцію з інформацією:

 

В мене нічого зайвого не вимагали, вже після того як прийняли документи то сказали за ось це доповнення, чим мене трохи збили з пантелику бо до кінця не розумію для чого воно… А перед тим як подавати документи я ще писала лист, то в листі теж відповіли що тільки моє свідоцтво і його переклад.

Адреса подачі:  Urząd stanu cywilnego, ul. Lubelska, 27

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *