Варшава 2018 (4.04 – 6.09) СП з Картою Поляка. Корисно про подачу дітей!

Від Angelika  з нашої групи опис подачі. Отримали карти вони 6 вересня.

Подавала 4 квітня. Дату готовності призначили на 30 липня, але децизія прийшла з запізненням на місяць. Дату і час отримання написали в смс. Призначено було на 6 вересня. Тобто від подачі до отримання пройшло 5 міс, хоча вони самі усно казали, що строк – 3 міс. І децизію і карту дали разом. Одразу забрали Карти поляка.

З документів подавала усе, що було написано на сайті мазовецького уженду. З того, що підтверджує мій намір оселитися на стале – умова про працю (на той час ще була піврічна), умова найму житла. Усі свідоцтва про шлюб, народження дітей перекладені присяжним перекладачем, але переклад не забирали. Тільки копію. Усі оригінали пред’являла “на прсмотреть”.
Одночасно подавала і на фін допомогу, але децизії по ній ще нема і пані в уженді сказала, що це вже не до них зовсім і вона навіть не знає, в якій інстанції це видають. Порадила чекати смс, а якщо за пару тижнів не буде, то задати питання через сайт.

 


УВАГА! Дуже корисна інформація у відповідь на питання від Анжеліки.


1. На кожну дитину окремий вньосек, бо у кожного своя Карта поляка. Коли записувалася в Інтернеті на подачу, то перший раз записала тільки себе. Коли прийшла подаватися, то сказали, що приймуть вньосек тільки мій, а дітей ні. Довелося записуватися ще раз на всіх трьох.
2. На момент подачі дітям було 9 міс і старшій 3 роки.
3. Присутність дітей в такому віці не треба. Отримання теж до 13 років можна без дітей.
4. Батько присутній не був. Від нього жодних документів не хотіли. Тільки при подачі на фін допомогу здавала копію паспорта чоловіка і свід.про шлюб і то тільки тому, що його теж у вньосек вписувала.

 

 

 

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *