18.09.2018 Варшава. Подача разом з родиною (чоловік без КП)

Від Irina з нашої групи (https://www.facebook.com/groups/infoKP/)


Доброго дня! Хочу поділитися! 18.09.2018 подали документи сім’єю на сталий і на допомогу.
КП маю я і діти наші. Зареєструватися не могла понад місяць через електронну чергу, брак терміну постійно, лише завдяки письмовому мейлуванню отримала запрошення від ужонду.
В ужонді нас визвали по списку ( талонів не брали). Здавала вньоски на сталий на себе і на двох неповнолітніх дітей і одразу ж здали на побит часовий на чоловіка. Після посиленого вивчення переписки в групі, що до підстав по якій треба подаватися чоловіку на часовий побут, звичайно вписала по воз’єднанню родини і прописала посиланя на закони. Воєвуда сказав виправити підставу на проживання з іноземцем і зазначив, що лише цей пункт дасть йому доступ до праці!!! Я дуже здивувалася і перепитала декілька раз чи буде доступ до праці, на що він мене запевнив 100%. Одразу ж і подала вньоски на виплату допомоги на всіх власників Карт Поляків і вписала туди ж чоловіка.
Оплати здійснили по 10зл за вньоски на допомогу і 340зл за подачу на часовий чоловікові.
От і все!

По сталому рішення має бути до 14.01.2019, а для чоловіка по часовому написали, що буде 07.01.2019.


В коментах було додано Мариною:

Подавалась 14.09 по воссоединению семьи. И детям на сталый ( у мужа уже есть карта сталого) также сказали отметить побыт с иностранцем. И заверили , что будет доступ к рынку труда

 

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *