02.08 Краків. Децизія 19.09

Спочатку коментар від мене – це другий раз коли чую що в Кракові при відборі децизії здають карту Поляка, будьте готові і до такого.  І далі – цитата від Марії, яка поділилась інформацією в нас в групі.


Привіт всім учасникам групи 😉
Моя історія отримання КСП по Карті Поляка (продовження). Нагадаю, місто Краків, подача документів була 02.08.
Отож 19.09 отримала повідомлення на телефон щодо готовності децизії в моїй справі. 20.09 мною була спроба її забрати, але нажаль автомат,що видає номерки був не готовий до великої кількості бажаючих, черга (так звана буква В) була заблокована, а на годиннику тільки 9.20.
Друга спроба 21.09 – “жива” черга перед ужендем вже о 6.45 близько 15 чоловік, в результаті я маю номер В44 😏 Прошу зауважити це коли будете планувати свій візит в уженд. І знову ж автомат на чергу В (черга на відбір децизії та карт) був заблокований о 9.10.
Близько 11.00 я дочекалася своєї черги, пані попросила мій паспорт, запитала коли отримала повідомлення про відбір децизії і найголовніше попросила мене здати мою Карту Поляка 😢, була до цього не готова, такий особливий для мене документ😊, отож підписала всі згоди про відбір децизії і здачі Карти (як повідомила пані вона буде анулювана і знищена 😱, тому було невеличке прощання з картою), оплатила 50 злотих за виготовлення карти. Як повідомила пані в уженді карта буде надрукована без адреси, що не є проблемою і запрошувала мене за два місяці на відбір карти, отож чекаю на повідомлення 🤗
Можливо для когось інформація буде корисною. Якщо є питання, прошу писати, можливо зможу чимось допомогти.
Всім успіхів

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *