Перетин кордону з тваринами. Офіційно. Документи і аналізи.

Дякую Світлані з нашої групи https://www.facebook.com/groups/infoKP/ за повний опис процедури перетину кордону з тваринами!

Цитую (ціни станом на жовтень 2018 року):


Похід до ветлікарні:
1. Міжнародний Ветпаспорт.
2. Чіп.(у нас Bayer)
3. Щеплення проти сказу .
4. Через місяць здати сироватку крові на наявність антитіл збудника сказу.(тільки м.Київ вул.Волинська 12. Хто не з Києва ,то ветлікарі знають як туди відправити.)
5. від моменту щеплення проти сказу повинно пройти три місяці. Берете у вашій міській ветлікарні “Міжнародний ветеринарний сертифікат за 2 дні до поїздки ,а перед цим за день профілактика від паразитів.
6. Щоб не шукати і не чекати на кордоні ветлікаря можете поїхати до аеропорту перед днем виїзду .Він напише на англійській мові Дозвіл на транзит ,повірить чіпи в поставить печатку держветсанконтролю.

Український кордон проїхали без питань ,навіть на собак не глянули. Собаки були в одній пластмасовій клітці :в ній вони повинні вільно стояти і лежати.
На польському кордоні ми нікого не затримали. Митник попросила документи на тварин і за 15 хвилин повернула наші пашпорти і документи на собак .Все !!!Радості не було меж, бо всі, хто був присутній в мікроавтобусі (6 пасажирів) сиділи і мовчали.Тільки “Господи,помилуй”.

І ще: хотіли провезти собак літаком. Ну ,звісно ж начиталися в інтернеті і були впевнені, що все клас вийде і купили білети у Варшаві. І там нам сказали взнати подробиці щодо перевезення собак у літаку Боїнг 737  вже у Борисполі. Взнати вдалося раніше: тільки одна тварина (будь-яка) на борту, тільки в багажному відділенні і за час польоту до Варшави 200 євро.
Білети здати – не прийняли (здавали у Варшаві ).Вони просто пропали. Інтернет-інтернетом ,а закон помінявся у березні щодо провозу тварин у літаках.І кожна авіакомпанія -свій закон . Тому спочатку взнати точно, а потім щось робити.


Як шукати ветлікаря в аеропорту?

Вікно інформації і вам викличуть ветлікаря. Дуже привітна людина. Це Жуляни. Бориспіль то мені далеко було а до Жулян з ветлікарні взагалі 30хв. пішки, або автобусом ще скоріше.


Щеплення 300грн
Чіп для проходження кордону краще Байер 300грн
Випробування сироватки крові 2223грн (найдорожче з усього)
Міжнародний сертифікат 130грн
Справка на дозвіл транзиту з митниці аеропорту за день до поїздки 130грн.
І там же митник -ветлікар сказав що нікого не цікавить родовід на вивіз тварини ,як мені сказали в клубі.
Тому то я не показувала на кордоні родовід .
Це інформація на 17 жовтня 2018.
В аеропорту жінка летіла до Нью-Йорка з песиком і не полетіла, бо не було 200 евро і ще там щось .Але не покинула тварину .
Точно все довідайтеся заздалегідь.
І ще: Мені на початку це все здалося нездійсненним .Але якось так все робилося так як повинно.Не бійтеся .
Мої собаки дуже мене чекали і дуже розумні .
Один дядько мені сказав :що ви носитесь з вашими собаками і що це збочення, бо носитися потрібно з дітьми а не собаками.Я йому нічого не відповіла ,однак не зрозуміє.
Слава Богу за все!


Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *