Консульство Вінниці! Запис до консула щодо Карти Поляка у Вінниці – міф чи реальність?

Обурення пост. 3 грудня 2018 року.

В липні ми  писали листи куди тільки можна і один з них попав до 33го телеканалу. В результаті, я так розумію телеканал написав запит у консульство і …від консульства прийшла відповідь (виглядала як шаблонна відмазка).

Але сталось чудо – на початку серпня люди почали записуватись на співбесіду і всі хто був у нас в групі фейсбук записались і пройшли співбесіду! Вільно дозвонились, і навіть я написав подяку консульству… Але недовго свято тривало.

Ані в жовтні ані в грудні знову люди не можуть дозвонитись, записується може 1-2 людини за місяць. Всі інші отримують “місць нема”. І знаєте що найцікавіше? Що був один понеділок коли людині сказали одній “місць нема”, а після того хвилин через 10-15 записали іншу людину.

То ж цікаво (і хто знайде цю статтю, відмітьтесь в коментарях) чи взагалі багатьом людям вдається зараз зареєструватись? Судячи з нашої групи – запис зараз неможливий знову.

Сьогодні, 3 грудня знову черговий день коли люди пробують зареєструватись на співбесіду і знову:

Скільки ще чекати людям? Чи платити тим хо просять за запис 100-150 євро? (Ці ділки реєструють на співбесіду людей без проблем). І от що пишуть люди.

 

А от так дозвонювалась щаслива людина

 

 

Поділитись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *