Як записуватись на співбесіду щодо Карти Поляка у різних містах.

Запис на Карту Поляка у Києві, Львові, Луцьку, Вінниці, Харкові, Одесі. У цих всіх містах є консульства, які обслуговують бажаючих отримати КП по декількох областях.

Так які області приймає яке консульство? Яка процедура запису?

 • Київ. з 4 грудня 2017 записи або за поштою Укрпошта або просто електронною поштою Подробиці тут: http://www.kijow.msz.gov.pl/pl/sprawy_konsularne_i_wizowe/karta_polaka/zapisy/.Обслуговуються області: Київська, Кіровоградська, Чернігівська, Черкаська.
  Якщо хтось не зрозумів – то для запису у Києві достатньо написати e-mail на адресу kijow.wk.kartapolaka.zapisy@msz.gov.pl
  В листі тема має бути тільки така: Karta Polaka zapisy
  І в самому листі можна взагалі нічого не писати, лише свої дані:
  – Ім’я і прізвище як в паспорті,
  – дату народження,
  – ціль на вибір: przyznanie Karty Polaka, przedłużenie ważności Karty Polaka, wydanie duplikatu Karty Polaka або zmiana danych posiadacza Karty Polaka,
  – Область прописки
  – контактний номер телефону
  Все. У відповідь (зазвичай від 1 години до 1 дня) пришлють дату і час співебсіди. Також можна те ж саме відправити не електронкою а укрпоштою за адресою:Wydział Konsularny Ambasady RP w Kijowie,ul. Bohdana Chmielnickiego 60, 01901 Kijów
 • Львів. Лише електронний запис тут: Посилання на запис у Львові на співбесіду по КП. Консульство попереджає про дату і орієнтовний час коли з’являються нові дати за цим посиланням . Обслуговуються області: Львівська, Івано-франківська, Закарпатська. Додаю свіжу інформацію. Зараз (станом на листопад 2018) дати викидаються по четвергах або п”ятницях зазвичай на 1-2 тижні вперед. Доступні бувають кілька годин після викидання.
  Детально як записуватись в Львові: http://roma.in.ua/2017/10/19/protsedura-zapysu-na-spivbesidu-shhodo-k/
 • Луцьк. Так само як і Київ Лише через пошту, або електронну або навіть Укрпоштою. Посилання на подробиці про запис в Луцьку на співбесіду щодо КП. Обслуговуються області: Волинська, Рівненська, Тернопільська.
  Якщо хтось не зрозумів – то для запису у Луцькудостатньо написати e-mail на адресу luck.kg.rejestracjakp@msz.gov.pl 
  В листі тема має бути тільки така: Rejestracja w sprawie przyznania Karty Polaka
  І в самому листі можна взагалі нічого не писати, лише свої дані:
  – Ім’я і прізвище як в паспорті,
  – адреса прописки (область, район, місто/село)
  – дата і місце народження
  – контактний номер телефону
  Все. У відповідь (зазвичай від 1 дня до 1 тижня) пришлють дату і час співебсіди. Також можна те ж саме відправити не електронкою а укрпоштою за адресою:ul. Dubniwska 22b,  43010 Łuck
  Якщо ж записуєте дитину то в листі треба вказати трохи інші дані. Описано все за цим посиланням. Тема – Rejestracja na rozmowę z Konsulem w sprawie przyznania Karty Polaka dla małoletnich.
  Дані:
  – Ім’я прізвище когось з батьків або опікуна
  – в якій області прописана дитина
  – Ім’я, прізвище дитини
  – дата народження дитини
  – контактний номер телефону батька або опікуна.
 • Вінниця. Запис лише по телефону. Посилання на інформацію як записуватись у Вінниці. Обслуговуються області:  Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Чернівецька. Запис за відгуками людей дуже тяжкий зараз але можливий. За останні місяця два зареєструвались точно більше 10 людей і пройшли співбесіди самі. Тому пробуйте. Рекомендація в групі від людини яка записалась сама.

  Не опускайте руки-телефонуйте. На київстарі є зручна послуга -30 хвилин на міські номери за 10 гр. Сама, поки не дізналася, то 300 гр витратила. Телефонуйте на всі номери по черзі. Зі мною здавав хлопчина, що дозвонився на 411-поставив на автодозвін і у нього вийшло, причому з першого ж дня, близько 10 години. Дозвонитися реально, хоча на це у мене було витрачено півроку. Але можливо. Успіхів.

  І ще одна людина фотографією показала як записуватись у Вінницю. Якщо раптом це прочитає хтось хто працює в консульстві – ну не соромно так над людьми знущатись?

  ZAPISY na wizytę w Konsulacie w sprawie Karty Polaka odbywają się telefonicznie w każdy poniedziałek od godz. 9:00 do wyczerpania limitów miejsc pod numerem telefonu: (+380) 432 507 412 
  W każdy pierwszy czwartek miesiąca odbywają się dyżury konsula
  (w tym w sprawie Karty Polaka) w Centrum Polsko-Ukraińskim na Uniwersytecie w Chmielnickim.
  Zapisy na dyżur konsularny w Chmielnickim odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca
  od godz. 9:00 do wyczerpania limitów miejsc pod wyżej wymienionymi numerami telefonu 
  W każdy drugi czwartek miesiąca odbywają się dyżury konsula
  (w tym w sprawie Karty Polaka) w Domu Polskim w Żytomierzu. Zapisy na dyżur konsularny w Żytomierzu odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca od godz. 9:00 do wyczerpania limitów miejsc pod wyżej wymienionymi numerami telefonu

 • Харків. Запис лише по телефону. Посилання на сторінку де вказано телефон і умови для запису в Харкові.Обслуговує області: Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Полтавська, Сумська, Запорізька. З інформації людей – жодних проблем. Додзвонюються з 1 разу і записуються на співбесіду через тиждень.
  (Rejestracja na rozmowę z konsulem na złożenie wniosku oraz odbiór Karty Polaka  odbywa się wyłącznie telefonicznie pod numerem + 38 (057) 757 8801 we wtorki w godz. 11-14 i w piątki w godz. 9-12. W innych dniach i godzinach zgłoszenia nie będą odbierane.)
 • Одеса. Запис по телефону, телефон і коли записуватись можна на сторінці консульства. Обслуговуються області: Одеська, Херсонська, Миколаївська, АР Крим. Дозвонитись не проблема, зараз кажуть що призначають співбесіди за 1-2 тижні, але для історії – в 2016 році після запису по телефону співбесіду призначали аж через 8-10 місяців!

Запрошую прочитати інші розділи на сайті і приєднуватись до групи у Фейсбук, дякуючи якій ми тут і маємо реальну інформацію: https://www.facebook.com/groups/infoKP/

Поділитись:

Коментарі 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *