Чому неможливо взяти повний витяг з державного реєстру про народження на померлу особу?

Повний витяг на померлих осіб неможливий до отримання фізичними особами. Чому?
От якраз після чергової відправки людини за повним витягом нарешті знайшов таки чим це регламентується. Рекомендую прочитати і взяти надруковані нижче малюнки.
Фізична особа може отримати лише звичайний витяг.
Пункт 3.2 “Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян ”

Повний витяг же отримати можна лише (згідно пункту 3.4 другий малюнок) на запит органів держ. влади… або фізичної особи щодо себе або неповнолітніх дітей. Інакше треба доручення. Тобто у випадку померлої особи – фізичній особі ніяк не отримати цей витяг.


Тому рекомендую тим хто планує йти на співбесіду до консула тепер взяти назву законодавчого акту і ці два пункти надрукувати.”Про затвердження Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян”

Які ж органи можуть отримати витяг? йде посилання на 16й пункт порядку (малюнок 3) абзаци 2 і 3 – обвів червоним.


“Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян”Посилання на інструкцію: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0691-08На порядок:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1064-2007-%D0%BF

Поділитись:

Коментарі 1

  • Так, відповідно до Порядку ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженого згаданою постановою Кабінету Міністрів України, фізична особа по досягненні 16-річного віку має право на отримання витягу з Реєстру стосовно відомостей про себе та про своїх родичів за умови пред явлення паспорта або паспортного документа і документів, що підтверджують родинні стосунки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *