Корисні посилання для тих хто планує отримати Карту Поляка, і не тільки!

 

  • society.in.ua –  Польсько-Українські події в Україні. На сайті публікуються цікаві (а може й ні) майбутні події пов’язані з Польщею в Україні з розподілом по містах.
  • Канали YouTube Mowiąc inaczej та Myśląc inaczej. А також ті ж самі канали в mp3: MowiącMyśląc
  • Підручники, художні книжки, аудіокниги, відеуроки. Будь-ласка, не публікуйте дане посилання у відкритих ресурсах. Шкода буде якщо заблокують.
  • Фільми польські польською мовою Звертайтесь через Контакти – вишлю посилання на фільми
  • Фільми інших країн, переклад польською Звертайтесь через Контакти – вишлю посилання на фільми.
  • Група у фейсбук – Карта Поляка. Інформація як коли (e-konsulat) Так склалось що на початку 2017 року неможливо було нормально записатись до консульства Львова, Києва, Луцька. І тому ми об’єднались в групу для швидкого реагування і обміну інформацією. Зараз це група де більшість людей вже пройшла співбесіди. Але так як ніякої комерції тут нема, то склався дружний колектив і ми допомагаємо один одному. Приєднуйтесь, і будьте в курсі останніх подій щодо запису на Карту Поляка, результатів співбесід і діліться своїми емоціями.

  • Закони. Ці три закони постійно між собою пов’язані, бо терміни переплітаються. За посиланнями має цікавити те що підписано як “Tekst ujednolicony”, це значить зі всіма змінами, але свіжі зміни не відразу попадають сюди, дивіться пункт “Akty zmieniające”, чи вже внесено поправки з потрібного акту чи закону:

  1. Закон про Карту Поляка. (Тут 90% потрібного якщо цікавить саме Карта Поляка)
  2. Закон про іноземців (Сталий побит, часовий побит і т.д. Все стосовно іноземців)
  3. Закон про репатріацію. В основному цей закон непотрібен для тих хто мігрує з України, але для прикладу хто є “Особа польського походження” записано лише в цьому законі. Посилання ж на це є в законі про іноземців.
Поділитись: